Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo

Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo

Šis turinys yra pasiekiamas tik jį įsigijusiems vartotojams. Jeigu jau esate įsigiję šį turinį, norėdami juo naudotis, prisijunkite prie savo paskyros. Jeigu čia lankotės pirmą kartą, tuomet kviečiame susipažinti su edukacine platforma šeimoms - www.120procentu.lt. Aukime kartu!

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Komentarai (9)

 1. GintareDul

  Informacijos begalo gausu! Nors daug ka jau zinojau dar nestumo metu besiruosdama mazyles atejimui is knygu, paskaiteliu ir video, taciau cia visa informacija vienoje vietoje. Jau ir pati pritaikau Jusu patarimus savo mazylei. Labai patiko Jusu asmeniniai pavyzdziai. Jie padeda nusiraminti ir suprasti, jog nesi viena, kad dauguma mamu susiduria su issukiais ir svarbiausia nepasimesti bei juos spresti. Dar labai patiko, jog yra ikelta video, knygos kurias verta perskaityti bei daiktai su konkreciomis ju prekybos vietomis. Tai palengvina ju paieskas ir sutaupo laiko. Labai gaila, kad sio rinkinio dar nebuvo mano nestumo metu, kai intensyviai ruosiausi, tai butu stipriai palengvine mano pasiruosima. Tikrai rekomenduociau visoms busimoms mamytems!

 2. Dovile

  Šis rinkinys pasiekė mane tikriausiai pačiu tinkamiausiu metu: dienos ligoninėje ir mažylio laukimas.
  Pradėjusi skaityti galvojau perskaitysiu, įsidėmėsiu keletą dalykų, tačiau tik pradėjus kelionę pasiėmiau užrašų knygelę ir tiek daug naudingų patarimų radau, kurie TIKRAI pravers pirmąjį mėnesį. Informacijos nei per daug, nei per mažai, begalo patogiai išdėstytos temos, į kurias galima sugrįžti iškilus klausimams. Tikrai daug domėjausi nėštumo metu apie pirmąjį naujojo gyvenimo mėnesį, tačiau geriausia teorija yra iš patirties, todėl tikiu, kad pasinaudojus patarimais, moksliniais faktais paremtais dalykais, kurie čia pateikiami, bus žymiai lengviau suprasti save, kūdikėlį ir visą aplink supantį naująjį pasaulį! Į kai kuriuos dalykus jau dabar, kai dar mažylis tik pakeliui, pradėjau kitaip žiūrėti. Tokie dalykai verti dėmesio kiekvienai pirmąkart mamytei (o gal ir ne tik pirmakartei?). Visa informacija glausta, tačiau tuo pačiu labai išsami. Begalo džiaugiuos tokiu projektu ir žinau, kad tai bus nereali pagalba visoms, kurios galvoje laiko daug klausimų kaip užauginti gerą žmogų pasauliui! Nerealu, ačiū! <3

 3. Karin

  Aš sužavėta informacijos kiekiu, kaip viskas sudėliota ir kaip atkreiptas dėmesys į svarbiausius aspektus naujagimių klausimais. Manau, kad skubančioms mamoms ar toms, kurios neturi laiko/nemėgsta rankiotis informacijos iš įvairių kampų – tai tiesiog TOBULAS informacijos rinkinys. O net ir mėgstančioms bus galima susidėlioti gaires nuo ko pradėti pasilengvinti sau paieškas. Tikrai galima pasilengvinti sau gyvenimą. Esu labai dėkinga už tokį koncentruota turinį su meile ir jaukumu 🙂

 4. Aurelija

  Šiame rinkinyje radau visą svarbiausią informaciją, reikalingą pirmąjąm mėnesiui su mažyliu. Pati asmeniškai besiruošiant pasitikti naujagimį ieškojau įvairios informacijos skirtingomis temomis knygose, seminaruose, užtrukau nemažai laiko ir pinigų gaunant visą informaciją, tačiau viso to nebūtų reikėję jei būčiau šį rinkinį išbandžiusi anksčiau. Man asmeniškai pagrindiniai šio rinkinio privalumai buvo – aiškiai ir koncentruotai pateikta informacija, išgvildentos visos aktualios temos ir klausimai, kurie man pačiai kilo nėštumo metu, bei tai, kad visa ši informacija yra sukonspektuota ir visada prie jos gali grįžti. Vaizdinė medžiaga buvo labai naudinga pasidalinant informacija su vyrų. Ačiū už surinktą tokį nuostabų informacijos rinkinuką! Labai rekomenduoju kiekvienai būsimai mamytei ir tėveliui.

Rodyti daugiau