Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo

Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo

Kam skirtas šis rinkinys?

Rinkinys “Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo” labiausiai pravers būsimiems tėvams, kurie ieško apibendrintos, koncentruotos ir pritaikomos informacijos apie naujagimį bei dažniausius pirmojo mėnesio iššūkius. Rinkinyje apžvelgsime naujagimio priežiūrą, žindymą ir maitinimą, miegą, tarpusavio ryšį, lavinimą ir raidą, aprangą, pilvo skausmus (dieglius), akimirkų įamžinimą, tėvų savijautą, augintinio adaptaciją, naujagimio registraciją ir išmokas, mano asmeninę patirtį. Čia rasite 120 psl. vertingiausios atrastos informacijos, detalų pasiteisinusių pirkinių sąrašą su nuorodom bei galimybę raštu užduoti klausimus specialistams: vaikų gydytojai, akušerei, žindymo konsultantei, gydytojai-mokslininkei, kineziterapeutei, ergoterapeutei, miego specialistei bei įvairioms psichologėms. 100+ šeimų jau sėkmingai pasinaudojo rinkiniu! 

Iš vienos atradusios šeimos, kitai ieškančiai būsimai šeimai 💛 

Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo

 

Apie rinkinį:

 • Reikalingos žinios ir jų pritaikymo patarimai ruošiantis naujagimio atkeliavimui. Keliais mygtukų paspaudimais gausite priėjimą prie internetinės platformos su 120 puslapių koncentruotos informacijos ir patarimų, surinktų iš mokslu pagrįstų šaltinių apie jums aktualiausią laikotarpį – pasiruošimą naujagimiui ir pirmąjį naujagimio mėnesį. Čia taip pat rasite mano prasijotą ir kruopščiai atrinktą asmeninę patirtį – kas pasiteisino, kas ne ir ką daryčiau kitaip ruošiantis naujagimiu antrą kartą. Apie viską nuoširdžiai, struktūruotai, apžvelgiant įvairias alternatyvas, be teisimo ir dramų.
 • Rinkinį “Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo” sudaro šios temos:
  • Naujagimio priežiūra. Ko tikėtis pirmą mėnesį ir kaip šį laikotarpį paversti kuo ramesniu bei sklandesniu, kaip pasitikrinti ar naujagimio svoris nenukrito per daug, praktiški patarimai kasdienei rutinai ir priežiūrai, pirmoms maudynėms, pirmiems pasivaikščiojimams, pirmai pažinčiai su šeimos gydytoju, kokie naujagimio ženklai padeda atpažinti pagrindinius vaiko poreikius, kada kreiptis į gydytoją, o kada vykti tiesiai į ligoninės priimamąjį, kaip elgtis springstant, Faktai, kuriuos vertėtų žinoti, skiepų kalendorius ir faktai apie skiepus, kūdikio dienoraščio šablonas, kad būtų lengviau sekti dienos įvykius ir atsekti tendencijas, man labiausiai pasiteisinę daiktai naujagimio priežiūrai ir dar daug visko. ✅ Peržiūrėta šeimos gydytojos, Aksanos Platūkienės ✅ Peržiūrėta akušerės, Ievos Girdvainienės.
  • Žindymas ir maitinimas. Ką vertėtų žinoti apie žindymą pirmą mėnesį, kas gali padėti išvengti sąstovio ar spenelių žaizdų, žindymo mitai pirmą mėnesį, naudinga literatūra bei kursai ir kontaktai pagalbai, kaip išsirinkti patikimą žindymo konsultantę esant poreikiui, kada tikėtis sunkesnių dienų. Kokia apranga buvo pati praktiškiausia, spenelių priežiūros ir gydymo priemones, kaip patikrinti ar vaistai saugūs žindančiai mamai, kas gali praversti žindant ne namuose bei sunkesnėmis dienomis, patarimai prireikus pasitelkti papildomas priemones (antspenius, pientraukį, buteliuką ar čiulptuką), pieno laikymo ir šaldymo gairės. ✅  Peržiūrėta akušerės ir žindymo konsultantės, Ievos Girdvainienės.
  • Miegas. Saugaus miego su naujagimiu gairės, ko neturėtų būti miego vietoje, miegoti vienoje lovoje ar ne, kada realistiška tikėtis nusistovėjusio miego ritmo, kokia miego trukmė normali, žadinti ar nežadinti maitinimams, kada saugiausia atsitraukti nuo naujagimio migdant, kad neprabustų, kaip atrodo naujagimio miego ciklai, kiek turėtų būdrauti, kaip žinoti kada laikas migdyti, kodėl taip svarbu turėti miego ritualus ir kaip juos susikurti teisingai, ką daryti su 30 minučių miegais, kokios aplinkos sąlygos gali padėti miegoti geriau, kas gali turėti įtakos miego kokybei, rekomenduojama literatūra, video įrašas, praktiški ir labiausiai pasiteisinę daiktai bei sprendimai miegui su naujagimiu, tinkamiausios aplinkos sukūrimui ir ramesniam miegui. ✅  Peržiūrėta sertifikuotos miego konsultantės, Dovilės Šafranauskės.
  • Ryšys su naujagimiu. Ką vertėtų žinoti apie tėvų santykį su naujagimiu nuo pat gimimo, kodėl svarbu kalbėtis nuo pirmų dienų, kokią įtaką tai turi smegenų vystymuisi, kaip tai daryti teisingai ir efektyviai, patarimai norintiems daugiau kalbėti, bet nežinantiems kaip, kas yra svarbiausia tvirtam ryšiui su kūdikiu ir be ko kalbėjimas netenka prasmės, kokį vaidmenį vaidina tėvų emocinė savijauta, kaip vyksta dėmesingas tėvų bendravimas su naujagimiu ir pagarbios tėvystės principai nuo pirmų dienų, naujagimių emocinio streso šaltiniai ir pasekmės, kaip tinkamai elgtis kūdikiui verkiant, kad vaikai augtų neslopindami emocijų. ✅  Peržiūrėta pagarbios tėvystės koučerės, Dovilės Šafranauskės. ✅  Peržiūrėta psichologijos studijos “Natūrali Motinystė”.
  • Lavinimas ir raida. Ką vertėtų žinoti apie naujagimio raidą pirmą mėnesį ir kokios yra raudonos vėliavos, kokio tipo žaislus kokiems pojūčiams lavinti rinktis, idėjos lavinančioms veikloms, teisingas pagalbinių priemonių naudojimas, lavinimo rekomendacijos pagal Montessori metodiką. Rekomenduojama literatūra sekti raidai savarankiškai. Labiausiai pasiteisinę žaislai, veiklos ir kitos lavinamosios priemonės pirmą mėnesį. ✅  Peržiūrėta kineziterapeutės, Miglės Datenytės ✅  Peržiūrėta ergoterapeutės, Editos Kalašnikovienės ✅ Peržiūrėta šeimos gydytojos, Aksanos Platūkienės.
  • Apranga. Labiausiai pasiteisinusi ir nepasiteisinusi apranga pirmą mėnesį, nuorodos į konkrečius produktus ir rekomendacijas, kokio dydžio ir kiek kokių drabužių verta įsigyti. Kaip visus drabužėlius pasiruošti dėvėjimui dar iki kūdikiui gimstant, kūdikio aprangos organizacijos patarimai, gairės kaip rengti kūdikį miegui bei į lauką.
  • Pilvo skausmai (diegliai). Kaip atpažinti pilvo skausmus bei dieglius, kokios prekės ir kitos priemonės labiausiai padėjo kovojant su skausmais, kokių priemonių vertėtų imtis prevenciškai siekiant išvengti pilvo skausmų, kokių priemonių poveikį patvirtinę tyrimai ir kokios gali būti gilesnės dieglių priežastys nei įprasta manyti. ✅ Peržiūrėta akušerės, Ievos Girdvainienės.
  • Akimirkų įamžinimas. Rekomendacijos svarstant apie naujagimio fotosesiją – kokio tipo fotosesiją geriau rinktis, kokiu metu geriau jos neplanuoti ir ką svarbu žinoti renkantis. Kokiais sprendimais ir daiktais labiausiai džiaugiausi įamžinant dukros augimą per 1-erius metus.
  • Gera tėvų savijauta. Kas labiausiai padėjo palaikyti gerą savijautą, rekomenduojami podcast’ai, ko nesitikėjau ir ką daryčiau visai kitaip antrą kartą, apie tėvystės, kaip komandinio darbo, naudą nuo pat pirmo mėnesio, kaip efektyviai panaudoti žindymo ar pieno nusitraukimo laiką, kokia knyga man padėjo atrasti ramybę motinystėje. Serialai ir filmai apie tėvystę, kurie praskaidrins pirmąkart tėvų dienas ir bus progomis pagalvoti “bet rimtai!”. Saugaus sporto gairės nėštumo metu bei po gimdymo, patarimai sklandžiam fiziniam atsistatymui. ✅ Peržiūrėta gydytojos akušerės ginekologės, Akvilės Vilkaitienės. ✅ Paruošta su PPCES (JAV) sertifikuota nėščiųjų ir gimdyvių trenere, Gerda Danylaite.
  • Naujagimis ir augintinis. Kuo vertėtų pasirūpinti dar iki naujagimio gimimo ir kaip pradėti pratinti prie būsimų pokyčių augintinį, kaip rekomenduojama supažindinti augintinį su naujagimiu, ką leisti ir ko ne, ko tikėtis ir ką stebėti atidžiau, mūsų patirtis dukrą supažindinant su labradoro retriveriu, kas rekomenduojama dėl higienos, bakterijų ar plaukų, ką vertėtų žinoti vaikui augant.
  • Naujagimio registracija, vienkartinė ir mėnesinės išmokos – kaip viskas vyksta ir ką pravers žinoti.
  • Video paskaita: Ketvirtojo trimestro psichologija su psichologe Milda Kukulskiene (🎥 1:23 val.). Pokalbio pristatymas:

  • Video paskaita: Atsistatymas po gimdymo su gydytoja akušere ginekologe Akvile Vilkaitiene (🎥 2:03 val.). Pokalbio pristatymas:

   • Į jūsų pirmo mėnesio klausimus atsakys specialistai. Galėsite užduoti jums aktualius bendro pobūdžio klausimus apie pirmąjį mėnesį įvairiems specialistams: vaikų gydytojai, akušerei, žindymo specialistei, gydytojai-mokslininkei, kineziterapeutei, ergoterapeutei, miego specialistei ir pagarbios tėvystės koučerei, suaugusiųjų psichologėms, vaikų ir paauglių psichologei, šeimos ir porų psichologei bei karjeros konsultantei.

Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo - specialistai Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo - specialistai Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo - specialistai

Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo - Natūrali Motinystė

   • Apžvelgsime įvairias pasirinkimo galimybes. Rinkiniai kuriami žvelgiant į tėvystę be teisimo, tikint pasirinkimo laisve, įkvepiant ir palaikant tėvus bei apžvelgiant įvairias alternatyvas.
   • Rinkinys yra reguliariai atnaujinamas ir pildomas, atsižvelgiant į tėvų poreikius. Turėsite neribotą priėjimą prie naujausios ir aktualiausios informacijos, kuria galėsite pasinaudoti ir ateityje, pavyzdžiui, susilaukus dar vieno vaikelio.
   • Rinkinį galite patogiai peržiūrėti bet kokiais įrenginiais: kompiuteriu, planšete ar mobiliuoju telefonu.

Viskas nuo iki ruošiantis laikui su naujagimiu!

 

Rinkinį “Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo” išbandžiusių mamų mintys:

Visus atsiliepimus rasite čia, žemiau keletas jų:

 

Dovanokite rinkinį šeimai su naujagimiu

Įsigykite dovanų kuponą ir per 2 darbo dienas gausite kuponą PDF formatu, kurį galėsite padovanoti šeimai.

Iveta Bakanauskė

Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo - apie mane

Sveiki, esu Iveta ir jau 11 metų su 22 000+ Jūsų dalinuosi asmeninio augimo istorija, kurią dar 2009 metais pavadinau “120%”. Viskas prasidėjo nuo kuklaus saviugdos ir tikslų blog’o, kuris vėliau persikėlė į socialinius tinklus, išaugo į bendraminčių bendruomenę, tuomet vertingiausi atradimai pradėjo gimti video formatu Youtube kanale ir 15min portale. Na, o šalia visus tuos metus darbo laiku vysčiau Lietuvos ir tarptautinių klientų komunikacijos projektus ir taip su savo žiniomis bei patirtimi padėjau augti įmonėms iki kol… Tapau mama ir gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis! Gimus dukrai, Liepai, savotiškai iš naujo gimiau aš pati, o drauge 120% veikloje apsigyveno dar viena, mano širdžiai pati brangiausia tema – motinystė.

Po 1-erių metų motinystės žvelgiant atgal į save tose nėštumo ir motinystės informacijos džiunglėse, reklamų ir pasirinkimų galybėje, prisimenu save visiškai pasimetusią su milijonu klausimu ir net nežinančią nuo kurio galo pradėti. Todėl ieškodama atsakymų dar laukiantis Liepos kantriai skaičiau, lankiau kursus, domėjausi, bendravau su kitom mamom ir kaupiau žinias. Kaip dėlionę dėjau informacijos gabalėlius atsakydama sau į klausimą po klausimo. O pakeliui visu tuo dalinausi su savo 120% bendruomene, prie kurios ėmė jungtis tokios pat atsakymų ieškančios mamos. Pasirodo buvau tokia pasimetusi ne viena!

Tačiau man asmeniškai, sunkiausias laikotarpis prasidėjo Liepai jau gimus, kai kiekvieną rytą atsikeldavau su naujais klausimais ir iššūkiais, o laiko ieškoti atsakymams tarp storų knygų, ilgų straipsnių ir eilių pas specialistus tiesiog nebuvo. Atsakymų reikėjo čia ir dabar. Štai taip su Liepa bei motinyste, gimė ir idėja apie šiuos rinkinius tėvams. Kuriuos tyliai sau pildžiau metus apie kiekvieną Liepos amžiaus tarpsnį, rinkau informaciją, žymėjausi kas labiausiai pasiteisino ir kas ne, konspektavausi perskaitytą literatūrą, išklausytus seminarus ir laidas, praktikoje pasiteisinusius sprendimus… Ir šiandien visas tas išmyluotas ir kruopščiai prasijotas turinys yra šiame rinkinyje.

Atsiliepimai

Kaina 30,00
Prisijungę 398 nariai
Autorius Iveta Bakanauskė
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribota