Pasiruošimas nėštumo tyrimams ir prižiūrinčio daktaro pasirinkimui

Pasiruošimas nėštumo tyrimams ir prižiūrinčio daktaro pasirinkimui

Kam skirtas šis rinkinys?

Pirmą kartą laukiantis, daktaro ir klinikos pasirinkimas bei visų tyrimų sąrašas gali būti labai painus procesas, todėl šis nemokamas rinkinys labiausiai pravers šeimoms, kurios neseniai sužinojo, kad laukiasi ir ieško informacijos apie nėštumo tyrimus bei priežiūrą.

 

Ką rasite rinkinyje?

Norėdama bent kažkiek šį etapą palengvinti kitiems būsimiems tėvams, sukūriau nėštumo tyrimų atmintinę atsispausdinimui ir video istoriją apie savo asmeninę nėštumo tyrimų ir nėštumo priežiūros patirtį. Tikiuosi, kad visi patarimai ir informacija padės šį etapą praeiti kiek sklandžiau!

Iveta Bakanauskė

Sveiki, esu Iveta ir jau 11 metų su 22 000+ Jūsų dalinuosi asmeninio augimo istorija, kurią dar 2009 metais pavadinau “120%”. Viskas prasidėjo nuo kuklaus saviugdos ir tikslų blog’o, kuris vėliau persikėlė į socialinius tinklus, išaugo į bendraminčių bendruomenę, tuomet vertingiausi atradimai pradėjo gimti video formatu Youtube kanale ir 15min portale. Na, o šalia visus tuos metus darbo laiku vysčiau Lietuvos ir tarptautinių klientų komunikacijos projektus ir taip su savo žiniomis bei patirtimi padėjau augti įmonėms iki kol… Tapau mama ir gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis! Gimus dukrai, Liepai, savotiškai iš naujo gimiau aš pati, o drauge 120% veikloje apsigyveno dar viena, mano širdžiai pati brangiausia tema – motinystė.

Atsiliepimų nėra.
Kaina 0€
Prisijungę 635 nariai
Autorius Iveta Bakanauskė
Kalba Lietuvių k.