Pasiruošimas gimdymui ir pirmoms dienoms su naujagimiu

Pasiruošimas gimdymui ir pirmoms dienoms su naujagimiu

Šis turinys yra pasiekiamas tik jį įsigijusiems vartotojams. Jeigu jau esate įsigiję šį turinį, norėdami juo naudotis, prisijunkite prie savo paskyros. Jeigu čia lankotės pirmą kartą, tuomet kviečiame susipažinti su edukacine platforma šeimoms - www.120procentu.lt. Aukime kartu!

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Komentarai (5)

 1. Renatukas

  Labai džiaugiuosi atradusi šį puslapį ir jame radusi labai daug naudingos ir išsamios informacijos kaip pasiruošti būsimai motinystei, gimdymui ir vaiko gimimui. Laukiuosi naujagimio ir be galo daug kyla klausimų dėl vaiko kraitelio įsigijimo, kokie daigtai bus reikalingi važiuojant į ligoninę gimdyti ir t. t… Labai ačiū už išsamią ir susistemintą informaciją.

  1. Iveta Bakanauskė | 120% autorė

   Ačiū labai, kad pasidalinat! Gera žinoti, kad galiu kažkiek prisidėti ir kai kuriuos rūpesčius palengvinti 🙂

 2. Justina

  Puikiai susisteminta ir atrinkta informacija apie pasiruošimą gimdymui. Rekomenduoju. Dažnai visokiuose žurnaluose ir knygose pateikiami sąrašai prasilenkia su realybe, o čia viskas susiteminta ir pateikiama reali patirtis kas naudinga ir kas ne. Ačiū Ivetai už puikią vaizdinę medžiagą (video) ir naudingus sąrašus. <3

 3. Linga

  Labai išsami ir kruopščiai atrinkta informacija. Puikus pasirinkimas būsimoms mamoms, kurios pasimeta nuo informacijos gausos. Labai patiko koncentruota ir aiškiai pateikta informacija, kad yra nuorodos į rekomenduojamus daiktus ir be abejo pozityvumas! Skaitant supranti, kad būti mama yra nuostabu, nors ir baugu… Rekomenduoju visoms būsimoms ir net esančioms mamoms 🙂 Ačiū Ivetai už tokį indėlį, kuriant sąmoningų mamų bendruomenę!

 4. Kristina

  Kažkas nerealaus!!! Labai daug informacijos daug ką užsirašinėjau, smagu, jog yra galimybė atsiųsti daiktų sąrašą. Daug emocijų, toks nuoširdumas, jausmas lyg pati geriausia draugė pasakotu kaip pasiruošti naujam gyvenimo etapui. Įnešė daug ramybės į laukimo būseną! Ačiū labai labai! Jūs nereali.