Pasiruošimas gimdymui ir pirmoms dienoms su naujagimiu

Pasiruošimas gimdymui ir pirmoms dienoms su naujagimiu

Prisijunkite arba registruokitės norėdami pasinaudoti rinkiniu.
Esate čia pirmą kartą? Susipažinkite su žinių ir patarimų rinkiniais tėvams.

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Komentarai (3)

  1. Justina

    Puikiai susisteminta ir atrinkta informacija apie pasiruošimą gimdymui. Rekomenduoju. Dažnai visokiuose žurnaluose ir knygose pateikiami sąrašai prasilenkia su realybe, o čia viskas susiteminta ir pateikiama reali patirtis kas naudinga ir kas ne. Ačiū Ivetai už puikią vaizdinę medžiagą (video) ir naudingus sąrašus. <3

  2. Linga

    Labai išsami ir kruopščiai atrinkta informacija. Puikus pasirinkimas būsimoms mamoms, kurios pasimeta nuo informacijos gausos. Labai patiko koncentruota ir aiškiai pateikta informacija, kad yra nuorodos į rekomenduojamus daiktus ir be abejo pozityvumas! Skaitant supranti, kad būti mama yra nuostabu, nors ir baugu… Rekomenduoju visoms būsimoms ir net esančioms mamoms 🙂 Ačiū Ivetai už tokį indėlį, kuriant sąmoningų mamų bendruomenę!

  3. Kristina

    Kažkas nerealaus!!! Labai daug informacijos daug ką užsirašinėjau, smagu, jog yra galimybė atsiųsti daiktų sąrašą. Daug emocijų, toks nuoširdumas, jausmas lyg pati geriausia draugė pasakotu kaip pasiruošti naujam gyvenimo etapui. Įnešė daug ramybės į laukimo būseną! Ačiū labai labai! Jūs nereali.