Pasiruošimas gimdymui ir pirmoms dienoms su naujagimiu

Pasiruošimas gimdymui ir pirmoms dienoms su naujagimiu

Kam skirtas šis rinkinys?

Šis nemokamas rinkinys labiausiai pravers šeimoms, kurios ruošiasi gimdymui, pirmoms dienoms ligoninėje su naujagimiu.

Rinkinyje rasite:

  • Detalų mūsų šeimai pasiteisinusių (ir nepasiteisinių) daiktų sąrašą į gimdyklą ir ligoninę, kurį jau peržiūrėję daugiau nei 28 000 šeimų + patogią atmintinę atsispausdinimui.
  • Kas labiausiai padėjo pasiruošti gimdymui nuo iki.
  • Video vlog’us iš mano pasiruošimo gimdymui 2019m. vasarą, kurių kiekvieną jau peržiūrėję 16 000 – 28 000 šeimų. Kursai, knygos, ligoninės pasirinkimas, drabužėliai ir jų pasiruošimas, naujagimio pirkiniai ir jų organizacija bei dar daug visko.
  • Mano mintis apie tai, ką daryčiau kitaip ruošiantis gimdymui, ligoninei ir naujagimiui antrą kartą.
  • Mano gimdymo istoriją.
  • Rinkiniai kuriami žvelgiant į tėvystę be teisimo, tikint pasirinkimo laisve, įkvepiant ir palaikant tėvus bei apžvelgiant įvairias alternatyvas.
  • Rinkiniai yra reguliariai atnaujinami ir pildomi, atsižvelgiant į tėvų poreikius. Taigi, turėsite neribotą priėjimą prie naujausios ir aktualiausios informacijos, kuria galėsite pasinaudoti ir ateityje, pavyzdžiui, susilaukus dar vieno vaikelio.
  • Rinkinius galite patogiai peržiūrėti bet kokiais įrenginiais: kompiuteriu, planšete ar mobiliuoju telefonu.

 

Rinkinį išbandžiusių mamų mintys:

Visus atsiliepimus rasite čia, žemiau keletas jų:

 Apie mane:

 

Sveiki, esu Iveta ir jau 11 metų su 22 000+ Jūsų dalinuosi asmeninio augimo istorija, kurią dar 2009 metais pavadinau “120%”. Viskas prasidėjo nuo kuklaus saviugdos ir tikslų blog’o, kuris vėliau persikėlė į socialinius tinklus, išaugo į bendraminčių bendruomenę, tuomet vertingiausi atradimai pradėjo gimti video formatu Youtube kanale ir 15min portale. Na, o šalia visus tuos metus darbo laiku vysčiau Lietuvos ir tarptautinių klientų komunikacijos projektus ir taip su savo žiniomis bei patirtimi padėjau augti įmonėms iki kol… Tapau mama ir gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis! Gimus dukrai, Liepai, savotiškai iš naujo gimiau aš pati, o drauge 120% veikloje apsigyveno dar viena, mano širdžiai pati brangiausia tema – motinystė. Daugiau apie mane ir mano kelionę skaitykite čia.

Iveta Bakanauskė

Sveiki, esu Iveta ir jau 11 metų su 22 000+ Jūsų dalinuosi asmeninio augimo istorija, kurią dar 2009 metais pavadinau “120%”. Viskas prasidėjo nuo kuklaus saviugdos ir tikslų blog’o, kuris vėliau persikėlė į socialinius tinklus, išaugo į bendraminčių bendruomenę, tuomet vertingiausi atradimai pradėjo gimti video formatu Youtube kanale ir 15min portale. Na, o šalia visus tuos metus darbo laiku vysčiau Lietuvos ir tarptautinių klientų komunikacijos projektus ir taip su savo žiniomis bei patirtimi padėjau augti įmonėms iki kol… Tapau mama ir gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis! Gimus dukrai, Liepai, savotiškai iš naujo gimiau aš pati, o drauge 120% veikloje apsigyveno dar viena, mano širdžiai pati brangiausia tema – motinystė.

Po 1-erių metų motinystės žvelgiant atgal į save tose nėštumo ir motinystės informacijos džiunglėse, reklamų ir pasirinkimų galybėje, prisimenu save visiškai pasimetusią su milijonu klausimu ir net nežinančią nuo kurio galo pradėti. Todėl ieškodama atsakymų dar laukiantis Liepos kantriai skaičiau, lankiau kursus, domėjausi, bendravau su kitom mamom ir kaupiau žinias. Kaip dėlionę dėjau informacijos gabalėlius atsakydama sau į klausimą po klausimo. O pakeliui visu tuo dalinausi su savo 120% bendruomene, prie kurios ėmė jungtis tokios pat atsakymų ieškančios mamos. Pasirodo buvau tokia pasimetusi ne viena!

Tačiau man asmeniškai, sunkiausias laikotarpis prasidėjo Liepai jau gimus, kai kiekvieną rytą atsikeldavau su naujais klausimais ir iššūkiais, o laiko ieškoti atsakymams tarp storų knygų, ilgų straipsnių ir eilių pas specialistus tiesiog nebuvo. Atsakymų reikėjo čia ir dabar. Štai taip su Liepa bei motinyste, gimė ir idėja apie šiuos rinkinius tėvams. Kuriuos tyliai sau pildžiau metus apie kiekvieną Liepos amžiaus tarpsnį, rinkau informaciją, žymėjausi kas labiausiai pasiteisino ir kas ne, konspektavausi perskaitytą literatūrą, išklausytus seminarus ir laidas, praktikoje pasiteisinusius sprendimus… Ir šiandien visas tas išmyluotas ir kruopščiai prasijotas turinys yra šiame rinkinyje.

Atsiliepimai

Kaina 0€
Prisijungę 1456 nariai
Autorius Iveta Bakanauskė
Kalba Lietuvių k.