5, 6 ir 7 kūdikio mėnuo

5, 6 ir 7 kūdikio mėnuo

Kaina 30,00
Prisijungę 348 nariai
Autorius Iveta Bakanauskė
Kalba Lietuvių k.

Kam skirtas šis rinkinys?

Informacinis rinkinys “5, 6 ir 7  kūdikio mėnuo” labiausiai pravers šeimoms su kūdikiais nuo 4 mėn. 1 sav. iki 6 mėn. 4 sav. Apžvelgsime kiekvieno mėnesio raidą, miegą, lavinimą, žindymą ir maitinimą, primaitinimo pradžią, augimo bei raidos šuolius, ryšį su kūdikiu įvairiais tarpsniais, dantų dygimą ir jų priežiūrą, aprangą, kasdienę priežiūrą, pasiteisinusius pirkinius. Viso daugiau nei 200 puslapių žinių ir patarimų! Įsigiję rinkinį taip pat gausite priėjimą prie uždaros Facebook grupės šeimoms ir galimybę raštu užduoti 5, 6 ir 7 kūdikio mėnesio klausimus specialistams: vaikų gydytojai, akušerei, žindymo konsultantei, gydytojai-mokslininkei, kineziterapeutei, ergoterapeutei, miego specialistei, gydytojai odontologei, dietistei bei įvairioms psichologėms.

Iš vienos atradusios šeimos, kitai ieškančiai šeimai 💛 

 

Daugiau apie informacinį rinkinį:

 • Rinkinį “5,6 ir 7 kūdikio mėnuo” sudaro šios temos:
  • Kūdikio raida. Kiekvieno mėnesio raidos įvykiai, kaip padėti kūdikiui vystytis tinkamai, ko tikėtis per gydytojo apžiūras, raudonos raidos vėliavos, literatūros rekomendacijos sekti raidai. ✅ Peržiūrėta šeimos gydytojos, Aksanos Platūkienės ✅  Peržiūrėta kineziterapeutės, Miglės Datenytės.
  • Kūdikio miegas. Kiekvieno mėnesio miego gairės ir ypatumai, miego regresija, miego įpročiai, kaip tinkamai įvesti miego pokyčius, 4 metodai mokant užmigti savarankiškai bei jų privalumai ir trūkumai, kūdikių miego skirtumai, miego trūkumo ženklai, ką daryti su trumpais miegais (30-45 min.), migdymo nakčiai laikas bėgant mėnesiams, ko realu tikėtis iš nakties miego, ankstyvi atsibudimai ryte, patarimai gilesniam ir kokybiškesniam kūdikio miegui, saugaus miego gairės, SKMS prevencija, miegas vienoje lovoje (privalumai ir trūkumai), kada laikas atsisakyti vieno dienos miego ir kaip tai padaryti lengvai bei sklandžiai. ✅  Peržiūrėta sertifikuotos miego konsultantės, Dovilės Šafranauskės.
  • Kūdikio lavinimas. Lavinimo veiklų idėjos pagal raidą kiekvienam mėnesiui, ką svarbu žinoti renkantis žaislus, žaislų idėjos, kiek turėtų būti lavinamas kūdikis, žaislų rotacija, laisvas žaidimas, socialinių įgūdžių lavinimas, didelės kūdikio emocijos, kaip tinkamai panaudoti gestus, lavinimas pagal pagarbios tėvystės principus, lavinimo priemonės. ✅  Peržiūrėta ergoterapeutės, Editos Kalašnikovienės.
  • Kūdikio dantų dygimas ir dantų priežiūra. Kada dygsta dantys, dantų dygimo požymiai, dantų dygimo procesas, kaip palengvinti dantų dygimą, žindymas bei naktinis maitinimas pasirodžius dantukams, kada pradėti valyti dantis ir kaip tai daryti taisyklingai, dantų valymo priemonės, kaip išsirinkti dantų šepetėlį, tinkamas dantų pastos kiekis, kaip prisijaukinti dantų valymą. ✅ Peržiūrėta gydytojos vaikų odontologės, Erikos Mažeikės ✅ Peržiūrėta gydytojos odontologės, Daivos Pociūtės.
  • Kūdikio primaitinimas. Ką vertėtų žinoti apie primaitinimo gaires, pasiruošimas primaitinimui, kada pradėti primaitinimą, kada primaitinti, o kada žindyti, nuo kokio produkto pradėti, kiek maitinti, ką po ko įvesti, vanduo primaitinant, kaip paruošti maistą primaitinimui, garinimo priemonės, vaiko vedamas primaitinimas (BLW) – privalumai ir trūkumai, žiaugčiojimas ir springimas -kaip atskirti, springimo riziką didinantis maistas, alergenai ir kaip įvesti juos, ko vengti, savarankiškas valgymas, atsisakymas valgyti, produktų pasirinkimas, šaldymas ir šildymas, maitinimo aplinka, pasiteisinę primaitinimo priemonės, literatūros rekomendacijos. ✅  Peržiūrėta gydytojos dietologės-IBCLC laktacijos konsultantės, Barboros Jarašūnės ✅  Peržiūrėta dietistės, Vaidos Kurpienės.
  • Kūdikio žindymas ir maitinimas. Kiekvieno mėnesio žindymo dažnumas, sunkesni žindymo periodai, žindymo trukmės rekomendacijos, žindymo nauda, dėl kokių priežasčių kūdikis gali atsisakyti žįsti, ką svarbu žinoti apie praviras lūpas, ar kūdikiui reikalingas vanduo, ką vertėtų žinoti apie žindymo literatūrą ir rekomendacijos, buteliukas ir čiulptukas (už ir prieš), kaip nesuklysti renkantis žindymo konsultantę, kur pasitikrinti ar vaistai saugūs žindančiai mamai, žindančios mamos mityba. ✅  Peržiūrėta akušerės ir žindymo konsultantės, Ievos Girdvainienės.
  • Kūdikio augimo bei raidos šuoliai. Kiekvieno mėnesio augimo ir raidos šuolių laikotarpiai, kaip atskirti augimo šuolį nuo raidos šuolio, kada galima tikėtis lengvesnių periodų, ko tikėtis kiekvieno raidos šuolio metu, kaip tuo metu elgtis ir kaip galite šiems periodams tinkamai pasiruošti.
  • Ryšys su kūdikiu. “Taip” aplinkos kūrimas, išsiskyrimo nerimas, kaip tinkamai brėžti ribas, tinkami pagyrimai, itin jautraus kūdikio auginimo niuansai, kodėl svarbu kalbėtis nuo pirmų dienų, kokią įtaką tai turi smegenų vystymuisi, kaip tai daryti teisingai ir efektyviai, patarimai norintiems daugiau kalbėti, bet nežinantiems kaip, kas yra svarbiausia tvirtam ryšiui su kūdikiu, kokį vaidmenį vaidina tėvų emocinė savijauta, kaip vyksta dėmesingas tėvų bendravimas su kūdikiu, pagarbios tėvystės principai, kūdikių emocinio streso šaltiniai ir pasekmės, kaip tinkamai elgtis kūdikiui verkiant, kad vaikai augtų neslopindami emocijų. ✅  Peržiūrėta vaikų psichologės, Simonos Velikienės ✅  Peržiūrėta pagarbios tėvystės koučerės, Dovilės Šafranauskės ✅  Peržiūrėta psichologijos studijos “Natūrali Motinystė”.
  • Kūdikio priežiūra. Kiekvieno mėnesio būdravimo laikas, rutina, pasikeitimai pradėjus sėdėti, saugios aplinkos kūrimas, kaip žinoti ar jums reikalingas grafikas, patarimai maudymui, odos, nagų bei nosies priežiūrai, nykščio čiulpimas, ką vertėtų turėti vaistinėlėje, skiepai ir kt. ✅ Peržiūrėta šeimos gydytojos, Aksanos Platūkienės ✅  Peržiūrėta akušerės ir žindymo konsultantės, Ievos Girdvainienės.
  • Kūdikio apranga. Kiekvieno mėnesio dydžiai, patarimai apsiperkant šiam periodui, ką vertėtų žinoti įsigyjant kombinezoną tokio amžiaus vaikui, kaip rengti į lauką/ kelionėse/ namuose/ miegui, kaip keičiasi apranga kūdikiui pradėjus verstis ir šliaužioti, nepasiteisinusi apranga, organizacijos patarimai ir kt.
  • Laikas lauke ir išvykos. Ką vertėtų žinoti renkantis ergonomišką nešioklę, kaip ją teisingai dėvėti, kokia kryptimi, kaip apsirengti dėvint nešioklę tiek jums, tiek mažyliui. Kaip pasiruošti kelių valandų išvykoms, ką susidėti, kas labiausiai pasiteisino, kada išvykų vengti. Kaip planuoti kelių dienų tolimesnes išvykas su kūdikiu ir kas pasiteisino joms. Ką vertėtų žinoti apie pirmuosius kūdikio dokumentus.
  • Tėvai. Kaip pasiruošti pirmam kūdikio pasilikimui be mamos ir tėčio, nuovargis, plaukų slinkimas, pirmosios menstruacijos, psichologinė sveikata po gimdymo, pogimdyvinė depresija, vyrų pogimdyvinė depresija, pagalbos kontaktai, tyrimai apie pagalbą sau pailsėti kokybiškiau, man pasiteisinę dalykai sunkesniais periodais, kaip taisyklingai nešioti ir kilnoti kūdikį saugant save, seksas po gimdymo – ko tikėtis ir dažniausiai užduodami klausimai, santykiai. ✅ Peržiūrėta gydytojos akušerės ginekologės, Akvilės Vilkaitienės.
  • Į jūsų 5, 6 ir 7 mėnesio su kūdikiu klausimus atsakys specialistai. Galėsite užduoti jums aktualius bendro pobūdžio klausimus apie 5,6,7 kūdikio mėnesį įvairiems specialistams raštu: vaikų gydytojai, akušerei, žindymo specialistei, gydytojai-mokslininkei, kineziterapeutei, ergoterapeutei, miego specialistei ir pagarbios tėvystės koučerei, gydytojai odontologei, dietistei, suaugusiųjų psichologėms, vaikų ir paauglių psichologei, šeimos ir porų psichologei bei karjeros konsultantei.
 • Reikalingos žinios po ranka. Keliais mygtukų paspaudimais gausite priėjimą prie internetinės platformos su koncentruota informacija ir patarimais apie jums aktualiausią laikotarpį. Čia taip pat rasite mano prasijotą ir kruopščiai atrinktą asmeninę patirtį. Apie viską nuoširdžiai, struktūruotai, apžvelgiant įvairias alternatyvas, be teisimo ir dramų.
 • Apžvelgsime įvairias pasirinkimo galimybes. Rinkiniai kuriami žvelgiant į tėvystę be teisimo, tikint pasirinkimo laisve, įkvepiant ir palaikant tėvus bei apžvelgiant įvairias pasirinkimo alternatyvas.
 • Rinkinys yra reguliariai atnaujinamas ir pildomas, atsižvelgiant į tėvų poreikius. Turėsite neribotą priėjimą prie naujausios ir aktualiausios informacijos, kuria galėsite pasinaudoti bet kada ateityje.
 • Rinkinį galite patogiai peržiūrėti bet kokiais įrenginiais: kompiuteriu, planšete ar mobiliuoju telefonu.
 • Rinkinį galima įsigyti ir kaip dovaną kitai šeimai. Parašykite man el.paštu iveta@120-agency.com ir paruošiu jums dovanų kuponą, kurį galėsite padovanoti.

Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo - specialistai Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo - specialistai Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo - specialistai

Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo - Natūrali Motinystė

Apie mane:

 

Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo - apie mane

Sveiki, esu Iveta ir jau 11 metų dalinuosi asmeninio augimo istorija, kurią dar 2009 metais pavadinau “120%”. Viskas prasidėjo nuo kuklaus saviugdos ir tikslų blog’o, kuris vėliau persikėlė į socialinius tinklus, išaugo į bendraminčių bendruomenę, tuomet vertingiausi atradimai pradėjo gimti video formatu Youtube kanale ir 15min portale. Šalia visus tuos metus profesinėje srityje vysčiau Lietuvos ir tarptautinių klientų komunikacijos projektus ir taip su savo žiniomis bei patirtimi padėjau augti įmonėms iki kol… Tapau mama ir gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis! Gimus dukrai, Liepai, savotiškai iš naujo gimiau aš pati, o drauge 120% veikloje apsigyveno dar viena, mano širdžiai pati brangiausia tema – motinystė.

Iveta Bakanauskė

Sveiki, esu Iveta ir jau 11 metų dalinuosi asmeninio augimo istorija, kurią dar 2009 metais pavadinau “120%”. Viskas prasidėjo nuo kuklaus saviugdos ir tikslų blog’o, kuris vėliau persikėlė į socialinius tinklus, išaugo į bendraminčių bendruomenę, tuomet vertingiausi atradimai pradėjo gimti video formatu Youtube kanale ir 15min portale. Na, o šalia visus tuos metus darbo laiku vysčiau Lietuvos ir tarptautinių klientų komunikacijos projektus ir taip su savo žiniomis bei patirtimi padėjau augti įmonėms iki kol… Tapau mama ir gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis! Gimus dukrai, Liepai, savotiškai iš naujo gimiau aš pati, o drauge 120% veikloje apsigyveno dar viena, mano širdžiai pati brangiausia tema – motinystė.

Po 1-erių metų motinystės žvelgiant atgal į save tose nėštumo ir motinystės informacijos džiunglėse, reklamų ir pasirinkimų galybėje, prisimenu save visiškai pasimetusią su milijonu klausimu ir net nežinančią nuo kurio galo pradėti. Todėl ieškodama atsakymų dar laukiantis Liepos kantriai skaičiau, lankiau kursus, domėjausi, bendravau su kitom mamom ir kaupiau žinias. Kaip dėlionę dėjau informacijos gabalėlius atsakydama sau į klausimą po klausimo. O pakeliui visu tuo dalinausi su savo 120% bendruomene, prie kurios ėmė jungtis tokios pat atsakymų ieškančios mamos. Pasirodo buvau tokia pasimetusi ne viena!

Tačiau man asmeniškai, sunkiausias laikotarpis prasidėjo Liepai jau gimus, kai kiekvieną rytą atsikeldavau su naujais klausimais ir iššūkiais, o laiko ieškoti atsakymams tarp storų knygų, ilgų straipsnių ir eilių pas specialistus tiesiog nebuvo. Atsakymų reikėjo čia ir dabar. Štai taip su Liepa bei motinyste, gimė ir idėja apie šiuos rinkinius tėvams. Kuriuos tyliai sau pildžiau metus apie kiekvieną Liepos amžiaus tarpsnį, rinkau informaciją, žymėjausi kas labiausiai pasiteisino ir kas ne, konspektavausi perskaitytą literatūrą, išklausytus seminarus ir laidas, praktikoje pasiteisinusius sprendimus… Ir šiandien visas tas išmyluotas ir kruopščiai prasijotas turinys yra šiame rinkinyje.

Atsiliepimai

Kaina 30,00
Prisijungę 348 nariai
Autorius Iveta Bakanauskė
Kalba Lietuvių k.