2, 3 ir 4 kūdikio mėnuo

2, 3 ir 4 kūdikio mėnuo

Kam skirtas šis rinkinys?

Informacinis rinkinys “2, 3 ir 4 kūdikio mėnuo” labiausiai pravers 5-16 kūdikio savaitę skaičiuojantiems tėvams. Čia rasite 170 puslapių tėvystės žinių online formatu ir ko gero visus šiuo periodu kylančius klausimus bei jų sprendimus, praktiškus patarimus ir 2-4 mėnesiui aktualiausias žinias. Apžvelgsime kiekvieno mėnesio raidą, žindymą ir maitinimą, miegą, priežiūrą, lavinimą, augimo bei raidos šuolius, aprangą, pasiteisinusius pirkinius, tėvų gyvenimo niuansus ir dar daug visko! Įsigiję rinkinį taip pat gausite priėjimą prie uždaros Facebook grupės šeimoms ir galimybę raštu užduoti klausimus specialistams: vaikų gydytojai, akušerei, žindymo konsultantei, gydytojai-mokslininkei, kineziterapeutei, ergoterapeutei, miego specialistei bei įvairioms psichologėms.

Iš vienos atradusios šeimos, kitai ieškančiai šeimai 💛 

 

Apie rinkinį:

 • Reikalingos žinios ir jų pritaikymo patarimai 2-4 kūdikio mėnesiui. Keliais mygtukų paspaudimais gausite priėjimą prie internetinės platformos su koncentruota informacija ir patarimais apie jums aktualiausią laikotarpį. Čia taip pat rasite mano prasijotą ir kruopščiai atrinktą asmeninę patirtį. Apie viską nuoširdžiai, struktūruotai, apžvelgiant įvairias alternatyvas, be teisimo ir dramų.
 • Rinkinį “2-4 kūdikio mėnuo” sudaro šios temos:
  • Raida. Kiekvieno mėnesio raidos įvykiai, kaip padėti kūdikiui vystytis tinkamai, patarimai laikui ant pilvuko, masažui ir mankštai (rinkinyje konkretūs pratimai nėra pateikiami, nes juos paskiria specialistai pagal kiekvieno kūdikio individualią situaciją), ko tikėtis per mėnesio apžiūrą, raudonos raidos vėliavos, literatūros rekomendacijos sekti raidai. ✅ Peržiūrėta šeimos gydytojos, Aksanos Platūkienės ✅  Peržiūrėta kineziterapeutės, Miglės Datenytės ✅  Peržiūrėta ergoterapeutės, Editos Kalašnikovienės.
  • Žindymas ir maitinimas. Kiekvieno mėnesio žindymo trukmė ir dažnumas, sunkesni žindymo periodai, 3 mėnesio “žindymo krizė”, kada nustoti žadinti maitinimui, žindymo svarba 4-6 mėnesiais, dėl kokių priežasčių kūdikis gali atsisakyti žįsti, ką svarbu žinoti apie praviras lūpas, kada atpylimai yra normalu, ar kūdikiui reikalingas vanduo, ką vertėtų žinoti apie žindymo literatūrą ir rekomendacijos, buteliukas ir čiulptukas (už ir prieš ), kaip nesuklysti renkantis žindymo konsultantę, kur pasitikrinti ar vaistai saugūs žindančiai mamai, žindančios mamos mityba, kada pradėti primaitinimą ir dar daug visko. ✅  Peržiūrėta akušerės ir žindymo konsultantės, Ievos Girdvainienės.
  • Miegas. Kiekvieno mėnesio miego gairės, kūdikių miego skirtumai, miego trūkumo ženklai, ką daryti su trumpais miegais (30-45 min.), migdymo nakčiai laikas bėgant mėnesiams, ko realu tikėtis iš nakties miego, ankstyvi atsibudimai ryte, patarimai gilesniam ir kokybiškesniam kūdikio miegui, atrūginti/keisti sauskelnes naktį ar ne, ankstyvieji nuovargio ženklai, dienos ir nakties suvokimas, saugaus miego gairės, SKMS prevencija, miegas vienoje lovoje (už ir prieš), miego įpročiai, dėl kokių priežasčių gali suprastėti miegas, miego regresija, būtini miego pokyčiai kūdikiui ėmus verstis, kada laikas atsisakyti vieno dienos miego ir kaip tai padaryti lengvai bei sklandžiai. ✅  Peržiūrėta sertifikuotos miego konsultantės, Dovilės Šafranauskės.
  • Priežiūra. Kiekvieno mėnesio būdravimo laikas ir rutinos pavyzdys, patarimai kada ką atlikti, kaip žinoti ar jums reikalingas grafikas, patarimai maudymui, odos/ nagų/ nosies priežiūrai, ką vertėtų turėti vaistinėlėje, skiepai (už ar prieš), ką vertėtų žinoti apie sauskelnių keitimą ir jų turinį, ankstyvasis “puodukas” ir kt. ✅ Peržiūrėta šeimos gydytojos, Aksanos Platūkienės ✅  Peržiūrėta akušerės ir žindymo konsultantės, Ievos Girdvainienės.
  • Augimo bei raidos šuoliai. Kiekvieno mėnesio augimo ir raidos šuolių laikotarpiai, kuo skiriasi ir kaip atskirti augimo šuolį nuo raidos šuolio, kada galima tikėtis lengvesnių periodų, ko tikėtis kiekvieno raidos šuolio metu, kaip tuo metu elgtis ir kaip galite šiems periodams tinkamai pasiruošti. 
  • Lavinimas. Kiekvieno mėnesio lavinančios veiklos ir patarimai, ką svarbu žinoti renkantis žaislus šiuo periodu, kiek turėtų būti lavinamas kūdikis, lavinimas pagal pagarbios tėvystės principus ir montessori metodiką, labiausiai pasiteisinusios lavinimo priemonės, idėjos 2-4 mėnesio žaislams su detaliais panaudojimo aprašymais ir nuorodomis įsigyti. ✅  Peržiūrėta ergoterapeutės, Editos Kalašnikovienės.
  • Apranga. Kiekvieno mėnesio dydžiai, patarimai apsiperkant šiam periodui, ką vertėtų žinoti įsigyjant kombinezoną tokio amžiaus vaikui, kaip rengti į lauką/ kelionėse/ namuose/ miegui, kaip keičiasi apranga kūdikiui pradėjus verstis, kiek drabužių įsigyti, kiek verta šiuo metu investuoti, nepasiteisinusi apranga, organizacijos patarimai.
  • Laikas lauke ir išvykos. Ką vertėtų žinoti renkantis ergonomišką nešioklę, kaip ją teisingai dėvėti, kokia kryptimi, kaip apsirengti dėvint nešioklę tiek jums, tiek mažyliui. Kaip pasiruošti kelių valandų išvykoms, ką susidėti, kas labiausiai pasiteisino, kada išvykų vengti. Kaip planuoti kelių dienų tolimesnes išvykas su kūdikiu ir kas pasiteisino joms. Ką vertėtų žinoti apie pirmuosius kūdikio dokumentus.
  • Pilvo skausmai (diegliai). Kaip atpažinti pilvo skausmus bei dieglius, kokios prekės ir kitos priemonės labiausiai padėjo kovojant su skausmais, kokių priemonių vertėtų imtis prevenciškai siekiant išvengti pilvo skausmų, kokių priemonių poveikį patvirtinę tyrimai ir kokios gali būti gilesnės pilvo skausmų priežastys nei įprasta manyti. 
  • Tėvai. Ko tėvai gali tikėtis šiuo periodu, kada paprastai pasijunta palengvėjimas, pogimdyminis laikotarpis, kūno pokyčiai, plaukų slinkimas, pirmosios menstruacijos, psichologinė sveikata po gimdymo, pogimdyminė melancholija/ depresija/ psichozė, vyrų pogimdyminė depresija, pagalbos kontaktai, tyrimai apie pagalbą sau pailsėti kokybiškiau, man pasiteisinę dalykai sunkesniais periodais, kaip taisyklingai nešioti ir kilnoti kūdikį saugant save, saugaus sporto gairės po gimdymo, patarimai sklandžiam fiziniam atsistatymui, seksas po gimdymo – ko tikėtis ir dažniausiai užduodami klausimai, santykiai jau susilaukus vaikelio. ✅ Peržiūrėta gydytojos akušerės ginekologės, Akvilės Vilkaitienės. ✅ Paruošta su PPCES (JAV) sertifikuota nėščiųjų ir gimdyvių trenere, Gerda Danylaite.
  • ✅  Peržiūrėta gydytojos akušerės ginekologės, Akvilės Vilkaitienės.
  • Ryšys su kūdikiu. Ką vertėtų žinoti apie ryšį su kūdikiu 2-4 mėnesiais, jautraus kūdikio auginimo niuansai, kodėl svarbu kalbėtis nuo pirmų dienų, kokią įtaką tai turi smegenų vystymuisi, kaip tai daryti teisingai ir efektyviai, patarimai norintiems daugiau kalbėti, bet nežinantiems kaip, kas yra svarbiausia tvirtam ryšiui su kūdikiu ir be ko kalbėjimas netenka prasmės, kokį vaidmenį vaidina tėvų emocinė savijauta, kaip vyksta dėmesingas tėvų bendravimas su kūdikiu ir pagarbios tėvystės principai, kūdikių emocinio streso šaltiniai ir pasekmės, kaip tinkamai elgtis kūdikiui verkiant, kad vaikai augtų neslopindami emocijų. ✅  Peržiūrėta pagarbios tėvystės koučerės, Dovilės Šafranauskės. ✅  Peržiūrėta psichologijos studijos “Natūrali Motinystė”.
 • Apžvelgsime įvairias pasirinkimo galimybes. Rinkiniai kuriami žvelgiant į tėvystę be teisimo, tikint pasirinkimo laisve, įkvepiant ir palaikant tėvus bei apžvelgiant įvairias alternatyvas.
 • Rinkinys yra reguliariai atnaujinamas ir pildomas, atsižvelgiant į tėvų poreikius. Turėsite neribotą priėjimą prie naujausios ir aktualiausios informacijos, kuria galėsite pasinaudoti bet kada ateityje.
 • Rinkinį galite patogiai peržiūrėti bet kokiais įrenginiais: kompiuteriu, planšete ar mobiliuoju telefonu.
 • Video paskaita: Ketvirtojo trimestro psichologija su psichologe Milda Kukulskiene (🎥 1:23 val.). Pokalbio pristatymas:

  • Video paskaita: Atsistatymas po gimdymo su gydytoja akušere ginekologe Akvile Vilkaitiene (🎥 2:03 val). Pokalbio pristatymas:

 •  
   • Į jūsų 2-4 mėnesio klausimus atsakys specialistai. Galėsite užduoti jums aktualius bendro pobūdžio klausimus apie 2-4 mėnesį įvairiems specialistams raštu: vaikų gydytojai, akušerei, žindymo specialistei, gydytojai-mokslininkei, kineziterapeutei, ergoterapeutei, miego specialistei ir pagarbios tėvystės koučerei, suaugusiųjų psichologėms, vaikų ir paauglių psichologei, šeimos ir porų psichologei bei karjeros konsultantei.

Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo - specialistai Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo - specialistai Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo - specialistai

Pasiruošimas naujagimiui ir 1 naujagimio mėnuo - Natūrali Motinystė

 

Dovanokite rinkinį šeimai su 1 mėnesio vaiku

Įsigykite dovanų kuponą ir per 2 darbo dienas gausite kuponą PDF formatu, kurį galėsite padovanoti šeimai.

Iveta Bakanauskė

Sveiki, esu Iveta ir jau 11 metų dalinuosi asmeninio augimo istorija, kurią dar 2009 metais pavadinau “120%”. Viskas prasidėjo nuo kuklaus saviugdos ir tikslų blog’o, kuris vėliau persikėlė į socialinius tinklus, išaugo į bendraminčių bendruomenę, tuomet vertingiausi atradimai pradėjo gimti video formatu Youtube kanale ir 15min portale. Na, o šalia visus tuos metus darbo laiku vysčiau Lietuvos ir tarptautinių klientų komunikacijos projektus ir taip su savo žiniomis bei patirtimi padėjau augti įmonėms iki kol… Tapau mama ir gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis! Gimus dukrai, Liepai, savotiškai iš naujo gimiau aš pati, o drauge 120% veikloje apsigyveno dar viena, mano širdžiai pati brangiausia tema – motinystė.

Po 1-erių metų motinystės žvelgiant atgal į save tose nėštumo ir motinystės informacijos džiunglėse, reklamų ir pasirinkimų galybėje, prisimenu save visiškai pasimetusią su milijonu klausimu ir net nežinančią nuo kurio galo pradėti. Todėl ieškodama atsakymų dar laukiantis Liepos kantriai skaičiau, lankiau kursus, domėjausi, bendravau su kitom mamom ir kaupiau žinias. Kaip dėlionę dėjau informacijos gabalėlius atsakydama sau į klausimą po klausimo. O pakeliui visu tuo dalinausi su savo 120% bendruomene, prie kurios ėmė jungtis tokios pat atsakymų ieškančios mamos. Pasirodo buvau tokia pasimetusi ne viena!

Tačiau man asmeniškai, sunkiausias laikotarpis prasidėjo Liepai jau gimus, kai kiekvieną rytą atsikeldavau su naujais klausimais ir iššūkiais, o laiko ieškoti atsakymams tarp storų knygų, ilgų straipsnių ir eilių pas specialistus tiesiog nebuvo. Atsakymų reikėjo čia ir dabar. Štai taip su Liepa bei motinyste, gimė ir idėja apie šiuos rinkinius tėvams. Kuriuos tyliai sau pildžiau metus apie kiekvieną Liepos amžiaus tarpsnį, rinkau informaciją, žymėjausi kas labiausiai pasiteisino ir kas ne, konspektavausi perskaitytą literatūrą, išklausytus seminarus ir laidas, praktikoje pasiteisinusius sprendimus… Ir šiandien visas tas išmyluotas ir kruopščiai prasijotas turinys yra šiame rinkinyje.

Atsiliepimai

Kaina 30,00
Prisijungę 478 nariai
Autorius Iveta Bakanauskė
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribota