1,5 – 2 metų vaikas

1,5 – 2 metų vaikas

Šis turinys yra pasiekiamas tik jį įsigijusiems vartotojams. Jeigu jau esate įsigiję šį turinį, norėdami juo naudotis, prisijunkite prie savo paskyros. Jeigu čia lankotės pirmą kartą, tuomet kviečiame susipažinti su edukacine platforma šeimoms - www.120procentu.lt. Aukime kartu!

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Komentarai (4)

 1. Ruta

  Sveiki, gal galite rekomenduoti iki ar apie 2 metų vaikui pasiteisinusių dainelių, kurių metu vaikui reiktų kartoti rodomus veiksmus? Pvz. sukioti delnus ir ploti dainuojant “saulė virė, saulė virė, mėnesėlis kepė”. Arba tiksliausias pavyzdys būtų specialiai tam skirta dainelė “Aguonėlė”, kur reikia parodyti, kaip ji dygsta, žydi ir pan., tačiau ir man pačiai, ir vaikui ji neatrodo įtraukianti, įdomi. Youtube nepavyko rasti kitų įtraukiančių, linksmų tokio tipo dainelių. Ačiū.

  1. Iveta Bakanauskė | 120% autorė

   Sveiki, Rūta, įvairių dainelių savo kanale turi logopedė iš Zuikių Olos: https://www.youtube.com/channel/UCYhKmpBsXkL59a7v7uUvSMA. Taip pat gali patikti https://www.soliopamoka.lt/, kur galima įsigyti visą muzikos ir judesio programą iš pedagogės 🙂

 2. DovileSB

  Sveiki, berniukui 21mėn. ir deja pradėjo pykinti važiuojant mašinoje, gal reko rekomenduotumėt kokius vaistus, žinau, kad vyresniems yra tabletės su imbieru, bet tokiems mažiukams bent vaistinėje nieko nesiūlo. Gal dar kažkokių patarimų, be to, kad neskaityti mašinoje, neprivalgyti prieš kelionę. Ačiū. Dovilė
  P.s. pati turėjau šią problemą vaikystėje

  1. Iveta Bakanauskė | 120% autorė

   Sveiki, šeimos gydytojos atsakymas: “Galima prieš kelionę skirti vaistų, tačiau juos pagal vaiko svorį turi paskirti jūsų šeimos gydytojas. Gera žinia ta, kad ši problema išaugama :)”