1 – 1,5 metų vaikas

1 – 1,5 metų vaikas

Šis turinys yra pasiekiamas tik jį įsigijusiems vartotojams. Jeigu jau esate įsigiję šį turinį, norėdami juo naudotis, prisijunkite prie savo paskyros. Jeigu čia lankotės pirmą kartą, tuomet kviečiame susipažinti su edukacine platforma šeimoms - www.120procentu.lt. Aukime kartu!

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Komentarai (14)

 1. mon--ika

  Laba diena,
  Noriu užduoti klausimą Miglei Datenytei. Vaikui 14men.

  Pastebėjau, kad vaiko abidvi kojos ties ciurnos sąnariu palinkusios į vidinę pusę. Ar reikėtų sunerimti. Vaikščioti pradėjo 13mėn.

  1. Iveta Bakanauskė | 120% autorė

   Sveiki, kineziterapeutė rekomenduoja apsilankyti asmeninei konsultacijai, nes šiuo atveju be apžiūros gyvai sunku įvertinti situaciją ir tinkamai patarti.

 2. Beka

  Klausimas zindymo specialistei.

  Sveiki, kudikiui 13menesiu, zindomas pries miegus, ir n kartu nakti. Vaikas vandeni geria is gertuves seniau gerdavo is buteliuko , atsigerus pries miega mp , duodama soske ir uzmiega su soske, noriu nutraukti zindyma, kuom pakeisti naktini zindyma ? Vandeniu is gertuves? Karves pienu is buteliuko ?

  1. Iveta Bakanauskė | 120% autorė

   Sveiki, šiame interviu su žindymo konsultante (https://youtu.be/xgAj0P4x7Tk) rasite aptartą visą kelią ir metodus, kaip ji rekomenduoja įgyvendinti nujunkymą 🙂 Paprastai, naktį vaikui išreiškus poreikį, specialistai rekomenduoja duoti atsigerti vandens arba mamos pieno. Dėl dantukų sveikatos odontologai naktį nerekomenduoja naudoti pieno mišinio, karvės pieno ar kito maisto (nebent vaiką prižiūrintis gydytojas nurodė kitaip). Taigi, trumpai tariant, jeigu esate apsisprendusi žindymą naktimis retinti, galite pabandyti jį palaipsniui keisti vandeniu ir stebėti situaciją. O minėtame interviu galbūt atrasite ir daugiau vertingų patarimų!

Rodyti daugiau