Istorijos

Ką daryčiau ir dėčiausi kitaip ruošiantis į gimdyklą ir dienoms ligoninėje

0-66
Gimdymas

Ką daryčiau ir dėčiausi kitaip ruošiantis į gimdyklą ir dienoms ligoninėje

SVARBU: Naujausią informaciją apie tai, ką verta turėti ir ko ne gimdykloje bei pirmomis dienomis ligoninėje rasite nemokamam rinkinyje: Pasiruošimas gimdymui ir pirmoms dienoms su naujagimiu

Mūsų su Liepa grafikui kiek labiau susidėliojus norėčiau sukurti papildytą video apie daiktus gimdyklai, palatai ir namams. Bet Liepa padiktuos kada tai įgyvendinti bus realu, o kol kas dalinuosi keletu minčių, patikrintų per 6 savaites su mažyle. Mano Youtube kanale rasite ką pasiruošiau nėštumo metu, o dabar apie tai ką daryčiau kitaip:

GIMDYKLA
📌 Nebesvarstyčiau tartis su kuo nors daugiau nei akušere dėl nerizikingo gimdymo priėmimo (net su GD). Mūsų atveju akušerė buvo vienintelis žmogus, kurio per gimdymą tikrai reikėjo, o kam nors pasisukus netikėta linkme, paprastai Santarų klinikose budi trys daktarai, iš kurių prireikus būtų galima pasirinkti kas arčiau širdies ar požiūrio 😊
📌 Imčiau tuos pačius daiktus, kaip ir pasakojau video, nes kiekvienas gimdymas gali būti labai skirtingas, o pasiruošus norisi būti visiem atvejam. Bet šį kartą kadangi pagimdėme per 4 valandas, daug ko tiesiog nespėjau panaudoti.

PALATA
📌 Dabar pasiimčiau savo žindymo pagalvę, kiek didesnį veidrodėlį, arbatos puodelį, įrankius (valgėme maistą pasiimtą išsinešimui).
📌 Tikrai daugiau sauskelnių vaikui, sauskelnių po gimdymo ir paklotėlių sugerti skysčiams. Geras sprendimas buvo tokius atsarginius higienos daiktus turėti automobilyje.
📌Lizdelį, kad būtų galima naujagimį lovoje laikyti saugiai ar perkelti miegant.
📌Daugkartinis buteliukas virintam vandeniui (iš IKEA) kasdieniam valymui.
📌Kadangi buvo šiltos dienos, paimčiau daugiau nei 4 smėlinukus (apatinis rūbas) trims dienoms, nes jie dažnai tepėsi.
📌 Imčiau tik žindymui pritaikytus naktinius ir tik tamsius, nes viskas pirmomis dienomis stipriai tepasi.
📌 Šiltą dekį naujagimio pirmai nakčiai, kai jiems dar svarbu palaikyti aukštesnę temperatūrą.

NAMAI
📌Iškart būčiau įsigijusi lizdelį, kuo daugiau mažų rankšluostėlių atpylimam, gultuką BabyBjorn, Medela pientraukį, Calma buteliuką ir antspenius, BIBS čiulptuką, nosies aspiratorių, įdėklą telefonui su virvele, H&M maikutes pritaikytas žindymui.
📌Būčiau pirkusi perpus mažiau smėlinukų ir dvigubai daugiau šliaužtinukų (rudeniui).
📌Nebūčiau pirkusi tiek kojinių, pirštinių, šlapių servetėlių (beveik nenaudojam).

📸 @pienespukasphotography

Jums taip pat turėtų patikti:


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Ką vertingo rasite tarp istorijų?

Kas savaitę išleidžiu atviras vienos pirmąkart mamos istorijas, kuriose pasakoju apie savo motinystės patirtį, kitų mamų istorijas, savęs paieškas jau tapus mama, pasiteisinusius atradimus, organizacijos idėjas, mėnesio tikslus bei kaip sekasi jų siekti ir dar daug visko jau daugiau nei 11 metų!

Iveta, 120% autorė

120% informaciniai rinkiniai tėvams: