Istorijos

Gegužės 2020 tikslai

0-14
Tikslai

Gegužės 2020 tikslai

Kaip augau gegužę:
💃19 dienų šį mėnesį dėvėjau sukneles. Tai buvo paprasčiau nei maniau ir įnešė gyvenimui gaivų gūsį moteriškumo, kuris nepraslydo pro akis ir vyrui 👀
💁‍♀️4 kartus susitikau su draugėm ir praleidau 3 pusdienius be vaiko. Tai buvo labai reikalingos akimirkos nerūpestingai pabūti su savimi ir grįžti pasisėmus energijos.
🥣Susidariau naują Liepos 8 mėn. maisto planą (įtraukėm kiaušinį ir žuvį), išvaliau vežimą ✨, perorganizavau visus jos drabužius, supakavau išaugtus ir užsakiau naujus vasarai 🌿.
🏠Daiktų balaganas susidėliojo į naujas miegamojo ir vaiko kambario spintas, kurias baldininkai suprojektavo pagal mano planą. Išravėjau trinkeles aplink namą🌱, išvaliau langus💧, iškrausčiau amžinybę užsistovėjusias dėžes📦, keletą kartų sutvarkiau namą nuo iki 🌪. Visą mėnesį pavyko maistą savaitei planuoti taip, kad pakaktų apsipirkti kartą per savaitę, o man tai didelis pasiekimas 💪
👣8 kartus buvom pasivaikščioti visa šeima, pabėgom pailsėti į pajūrį🌊, prisiminiau dažniau pasakyti “myliu”❤️, susitikome su artimaisiais ir draugais. Tačiau ne kiekybėje esmė🤔. Svarbiausia, kad nebuvau mintimis išlėkusi kažkur kitur ir galėjau tuos ryšius iš tikrųjų puoselėti 🙏
✍️Sukūriau 10 prasmingų post’ų bendruomenei ir padovanojau 3 vertingas dovanas iš savęs.
🤓Turiu pirmo mokamo produkto juodraštį – pasiteisinę daiktai, patarimai ir dar daug visko išgyvenimui nuo gimdymo iki 8 kūdikio mėnesio (22psl teksto🤯). Toliau dirbsiu prie svetainės, apmokėjimo ir narystės sistemos.
🌙Niekas nesugriuvo savaitgaliais nedirbant ir atrašinėjant į žinutes kas dvi dienas. O man tai buvo esminis dalykas padėjęs šį mėnesį išlaikyti gerą vidinę sveikatą ir ribas.

Kaip augau per nesėkmes:
⏰Norėjau keltis rytais valanda anksčiau, o fiziškai tai neįgyvendinama. Šis tikslas lauks geresnių Liepos naktinio miego laikų.
👩‍💻Tikėjausi labiau pasistūmėti su svetaine, o paskendau tarp reikalingų funkcionalumų ir baimės klaidingai pasirinkti.
🙄Norėjau pratęsti mamų ir tėčių istorijų seriją, bet ją papildė vos viena kita. Svarstau ar verta tęsti.
🤷🏼‍♀️Ne viskas įvyko idealiai ir puiku! Tai ne tobulumo varžybos. Noriu augti, kilti, augintis sparnus ir jaustis laiminga 💛


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Ką vertingo rasite tarp istorijų?

Kas savaitę išleidžiu atviras vienos pirmąkart mamos istorijas, kuriose pasakoju apie savo motinystės patirtį, kitų mamų istorijas, savęs paieškas jau tapus mama, pasiteisinusius atradimus, organizacijos idėjas, mėnesio tikslus bei kaip sekasi jų siekti ir dar daug visko jau daugiau nei 11 metų!

Iveta, 120% autorė

120% informaciniai rinkiniai tėvams: