Istorijos

Dėkoju karantinui už…

0-26
Saviugda

Dėkoju karantinui už…

Ar sugalvotumėt 5 dalykus, už kuriuos esate dėkingi karantinui? Paleidus praeities įvykius ir ateities lūkesčius, dabartyje galima įžvelgti daug dovanų ✨ Šiandien apie karantino dovanas!

Dėkoju karantinui:
🎈Už pagaliau atrastą mūsų šeimai veikiantį būdą planuoti maistą ir apsipirki savaitei bei kaip laikyti produktus, kad jie išliktų švieži ilgiau. Koks malonumas sau įrodyti, kad įmanoma maisto neišmetinėti 😎
🎈Už galimybę sustoti ir be išorinių dirgiklių sau nuoširdžiai atsakyti į svarbius vidnius klausimus, kur noriu judėti toliau kaip mama, asmenybė ir @120pct autorė.
🎈Už tai, kad iš naujo atradau namų apylinkes, įvertinau gyvenimo kaime privalumus, pagaliau pasiekiau kaimyninį ežerą, įvaldžiau Liepos nešiojimą nešioklėje ir įsitikinau, kad vežimas įveikia net ir smėlį, žvyrą ir akmenis 💪
🎈Už tai, kad pagaliau turėjau laiko išbandyti kai kuriuos Amelijos (@amelijak) receptus ir nuo to laiko lava keksiukus, varškės pyragą ir duoną išsikepu skaniau nei iš parduotuvės.
🎈Už tai, kad paskutinį kartą makiažo taip ilgai nenešiojau turbūt dar mokykloje ir jau buvau užmiršusi kaip gera leisti odai tiesiog būti.
🎈Už galimybę įvertinti mūsų šeimas, draugus ir pajusti kurios draugystės šildo labiausiai.
🎈Už tai, kad daug verslų persiorientavo prekybai internete ir dabar beveik viskas įmanoma be būtinybės išeiti iš namų.
🎈Už progą giliai išsivalyti ne tik namus, bet ir savo socialinius tinklus ir pasilikti sekti tik tai, kas suteikia tikros vertės arba kelia teigiamus jausmus.
🎈Už nusimestas aplinkinių kaukes ir tai, ką galima pamatyti slypint už jų.
🎈Už galimybę išmokti save motyvuoti ir įkvėpti savomis jėgomi, o ne išoriniais būdais, kurie dabar ne tokie prieinami (kelionės).
🎈Už įkvėpimą daugiau pasigaminti, užsiauginti savomis rankomis, gyventi sąmoningiau ir naują svajonę kitam pavasariui 🌱
🎈Už progą pabūti su šeima be pasaulio lėkimo ir išsiblaškymo.
🎈Už ramybę širdyje ✨
🎈Už laiką nuveikti šį tą gero dėl kitų bei man patikėtas ir į dienos šviesą išleistas 19 karantino gimdymo istorijų ir 30+ motinystės bei tėvystės istorijų (rasite geltonuose highlight’uose) 💛


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Ką vertingo rasite tarp istorijų?

Kas savaitę išleidžiu atviras vienos pirmąkart mamos istorijas, kuriose pasakoju apie savo motinystės patirtį, kitų mamų istorijas, savęs paieškas jau tapus mama, pasiteisinusius atradimus, organizacijos idėjas, mėnesio tikslus bei kaip sekasi jų siekti ir dar daug visko jau daugiau nei 11 metų!

Iveta, 120% autorė

120% informaciniai rinkiniai tėvams: