Istorijos

Apie mane #3

0-19
Apie mane

Apie mane #3

Tęsiam įdomesnių faktų apie mane seriją 🍀 # 3

🚗Vienas įsimintiniausių vyro automobilių renginių buvo American Spirit 2017, kai vykome su dviem automobiliais. Vyras vairavo ’67 Cadillac, o aš – paaukštintą Dodge Ram. Abu automobiliai grįžo su apdovanojimais, o aš su prisiminimais apie kitų reakcijas man sėdint už Dodge Ram vairo. Vyro automobilių renginiai yra viena laukiamiausių mūsų vasaros tradicijų.
💁Turiu garbanotus plaukus, tačiau tik visai neseniai išmokau juos prižiūrėti ir juos vertinti.
🧠Dar turiu cistą kankorėžinėje liaukoje (smegenyse), kurią medikai atrado visai netyčia prieš 5 metus ir kas kelis metus turiu pasidaryti kontrolinį magnetinį rezonansą dėl pakitimų. Su ja ir ją lydinčiais jausmais irgi mokausi gyventi bėgant metams.
🚀💼 Iš solo komunikacijos freelancer’ės buvau išaugusi į agentūrą su 7 laisvai samdomais darbuotojais, pagrinde dirbančiais su Prancūzijos ir Kanados projektais. Bet įdomiausia, kad būtent tie metai buvo pats neramiausias mano profesinės veiklos laikotarpis, kada supratau, kad nejaučiu malonumo taškydama save į visas puses dideliam kiekiui klientų, komandos valdymui, klaidų taisymui ir krizių gesinimui.
⭐Jau 11 metų kažkokia forma pasakoju savo saviugdos istoriją ir augu kartu su mane sekančia auditorija. Tiek pat metų esu pradirbusi su skaitmenine komunikacija samdomose pozicijose bei savo įmonėje kaip laisvai samdoma specialistė.
👀 Turiu daug itin jautriam asmeniui (angl. Highly Sensitive Person) būdingų bruožų. Mane iš vėžių lengvai išmuša bet koks smurtas ar žiaurumas (vengiu tokių filmų), greitai pervargstu didelėse žmonių grupėse, sunkiai funkcionuoju su laiko spaudimu (prastai išlaikau egzaminus), man būtinas reguliarus laikas vienumoje, krūpteliu nuo menkniekių, viską analizuoju ir galvoje suku mintis, sunkiau toleruoju skausmą ar daug stimuliacijos, išgyvenu pokyčius, labai jautriai priimu ir per daug išjaučiu bet kokius konfliktus ar kritiką, man labai sunku bendraujant žiūrėti į akis, klausant gyvos muzikos išgyvenu ją labiau nei įprasta, dažnai susigraudinu, pastebiu detales, kurios gali praslysti kitiems pro akis.


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Ką vertingo rasite tarp istorijų?

Kas savaitę išleidžiu atviras vienos pirmąkart mamos istorijas, kuriose pasakoju apie savo motinystės patirtį, kitų mamų istorijas, savęs paieškas jau tapus mama, pasiteisinusius atradimus, organizacijos idėjas, mėnesio tikslus bei kaip sekasi jų siekti ir dar daug visko jau daugiau nei 11 metų!

Iveta, 120% autorė

120% informaciniai rinkiniai tėvams: