Istorijos

Apie mane #2

0-20
Apie mane

Apie mane #2

Tęsiame įdomesnių faktų apie mane seriją 🤓 # 2

🌻12 klasėje įgyvendinau “Šypsenos Epidemijos” socialinę akciją 5 Lietuvos miestuose, suorganizavau finansavimą, miestų leidimus renginiams, komandas ir iki šiol turiu išsisaugojusi straipsnius apie akciją. Ją vykdžiau tuo metu, kai vyko mano mokyklos išleistuvės, nes tada nejaučiau noro jose dalyvauti. Dabar to kiek gailiuosi.
🙈Esu atsidūrusi ant no-name’inio žurnalo viršelio, kuriame ir pati save sunkiai atpažįstu.
🎓Baigiau komunikacijos bakalaurą. Per 4 universiteto metus turiu tik vieną žemą įvertinimą – 6. Nežiūriu televizijos, o egzaminas pasitaikė iš pastarųjų politinių naujienų. Kaip sąmoningai nesekančiai žinių, pasirodžiau puikiai 😂
🌎🇨🇦1.5 metų dirbau pagal specialybę Kadandoje, Calgary, AB. Darbe buvau jauniausia, vienintelė užsienietė ir tarp mažumos moterų 70+ darbuotojų energetikos paslaugų įmonėje. Šiai įmonei tapus didesnės įmonės dalimi, vienas iš akcininkų man asmeniškai padėkojo, nes mano įdėtas darbas labai prisidėjo prie įmonės augimo ir įvykusio istorinio įmonės pardavimo. Tai buvo prasmingiausia ir daugiausiai mane išmokiusi samdomo darbo pozicija.
🏔✨24 val. skrydžių iki Lietuvos, 1 val. nuo kvapą gniaužiančių kalnų ir grizlių, visai nedaug iki pastovaus gyventojo statuso, kurio vis dėlto negavau, nes išvykau iš Lietuvos sustabdžiusi studijas. Tuo metu tai atrodė pats skaudžiausias gyvenimo smūgis, tik dar nežinojau kiek šis posūkis man atneš.
🇱🇹Grįžusi į Lietuvą įstojau tęsti bakalauro studijas su tikslu grįžti į Kanadą. Nuotoliniu būdu dirbau Kanados įmonėms, vysčiau ryšius, įkūriau savo įmonę, išgyvenau 7 metų draugystės skyrybas ir savęs susirinkimą iš naujo, įgijau bakalaurą aukščiausiais įvertinimais. Ir tada po 2 metų kryptingo ėjimo link tikslo, užmiršau norą bėgti į Kanadą. Sutikau savo būsimą vyrą ir Lietuva tapo jaukiausiais turėtais namais.
❤Su vyru susižadėjome po 10 mėnesių draugystės, po dar 9 mėnesių susituokėme ir po dar metų gimė mūsų dukra, Liepa.
🍭 Dievinu marcipaną ir bulvių patiekalus.


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Ką vertingo rasite tarp istorijų?

Kas savaitę išleidžiu atviras vienos pirmąkart mamos istorijas, kuriose pasakoju apie savo motinystės patirtį, kitų mamų istorijas, savęs paieškas jau tapus mama, pasiteisinusius atradimus, organizacijos idėjas, mėnesio tikslus bei kaip sekasi jų siekti ir dar daug visko jau daugiau nei 11 metų!

Iveta, 120% autorė

120% informaciniai rinkiniai tėvams: