Istorijos

6 kūdikio savaitė

0-65
Kūdikio savaitės (1-12mėn) / Kūdikis (1-12 mėn)

6 kūdikio savaitė


6 savaitės su Liepa 🌿 Šiomis savaitėmis Liepa mus apdovanojo nesuskaičiuojamom šypsenom, kūdikiškais pasakojimais, net keletu juokučių ir kokiu pusvalandžiu-valanda per dieną savarankiško aplinkos tyrinėjimo, kai ją jau galima palikti tiesiog būti. Ir nors jos suintensyvėję pilvo skausmai mums neleido atsipalaiduoti pilnai, bet kita vertus šios savaitės buvo vienas malonumas ❤

Pirmi kartai išvykstant į parką dviese, paliekant vaiką vyrui ar visai šeimai keliaujant į senamiestį ir restoraną šias savaites taip pat mums labai paįvairino. O svarbiausia – padėjo labiau patikėti vaiko ir mūsų pačių jėgomis. Taip pat jau pradėjome kasmetinę Harry Potter filmų peržiūrą. Gera jausti, kad galime išlaikyti mūsų šeimos tradicijas ir Liepa jas taip šauniai papildo. Laukiu nesulaukiu pirmųjų Kalėdų ir snieguotų jaukių rytų trise.

Šiomis savaitėmis nustebino kaip jau stipriai ji laiko galvytę, kaip atsivėrė ir atsipalaidavo susigūžęs kūnas, tačiau dar turėsime padirbėti ties klubų atvedimu, todėl kiekvieną kartą keičiant sauskelnes darome stiprinančius pratimus. Su pilvuko skausmais kartais padeda viena, kartais kita, o kartais, atrodo, niekas. Bet per šias savaites turbūt turėjome vos vieną kitą nevaldomą ausis veriantį verksmą, tad jaučiu stiprią pažangą ir džiaugsmą, kad dažnu atveju jau randu kaip jai padėti ir galiu daug tiksliau perskaityti jos signalus.

Liepos lizdelis iš mūsų lovos jau persikėlė į lopšį šalia lovos, kas man sugrąžino kiek kokybiškesnį miegą be nutirpusių rankų. Mes jau pradedame turėti grafiką, kada žinome, kad galime tikėtis miego ir maitinimo. Liepa taip pat šauniai atlaikė naują skiepą ir nepajutome jokio irzlumo.

Šiomis savaitėmis taip pat jau išdrįstu daugiau pasvajoti – kur švęsime Liepos pirmą gimtadienį, ką veiksime vasarą, kur keliausime ir ką naujo patirsime trise.

Kas labiausiai pasiteisino per pastarąsias 14 dienų? Savadarbė liemenėlė pientraukiui, kad galėčiau pieno atsargas kaupti sukinėjantis namuose (sportinėje liemėnėje prakirptos angos pientraukiui ir vuolią!). Vyšnių kauliukų pagalvėlės naudojimas pilvuko pašildymui arba masažų metu.


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Sveiki atvykę!

120procentu.lt tinklaraštis – tai vieta, kur nugula asmeniniai tėvystės patyrimai auginant dukrą, prisiminimai apie kiekvieno amžiaus tarpsnio džiaugsmus ir iššūkius, pasiteisinę rekomendacijos ir kiti tėvystės atradimai. Aukime augindami vaikus kartu!

Iveta, 120procentu.lt autorė

Informaciniai rinkiniai šeimoms: