Istorijos

Mamų ir tėčių istorijos

0-28
Motinystė

Mamų ir tėčių istorijos

Pradedu naują istorijų seriją mamoms bei tėčiams ❤✨

Kuo labiau ši bendruomenė auga, tuo daugiau noro ir atsakomybės jaučiu dalintis tuo, kas kuria vertę ir padeda mums visiems kartu augintis motinystės ir tėvystės sparnus.

Kiekvienam būti mama ar tėčiu gali reikšti pačius įvairiausius dalykus… Gal vingiuotą, gal su vėjeliu, o gal kiek per greitą kelią iki to. Išmoktas pamokas, patirtas magiškas akimirkas. Išgyventus sunkumus, išspręstas problemas. Patiriamus vidinius konfliktus, baimes, niekada nejaustą drąsą padaryti viską dėl savo vaiko. Sunkiai žodžiais paaiškinamą naują gyvenimo prasmę. Kartais atrodo, jog mamų ir tėčių širdys turėtų būti tokios didelės, kad jos sutalpintų tiek daug visko 💛

Noriu tas istorijas pasakoti ir ypač pirmąkart tėvams įkvėpti pasitikėjimo rinktis tokią tėvystę, kokios geidžia širdis. Ne ko geidžia kiti tėvai Instagram’e ar forumuose, ne visuomenė, ne medija, ne knygos. Jūs!

Todėl pradedu rinkti jūsų istorijas. Istorijos kaip jau supratote gali būti pačios įvairiausios, svarbiausia, kad jos įkvėptų kitas mamas ir tėčius augintis sparnus, pasitikėti savo jėgomis, įžvelgti prasmę ir šviesąją visos patirties pusę. Jeigu norite pasidalinti savo istorija (galima ir anonimiškai), tiesiog parašykite man žinutę 🙏

Mamų istorijas rasite čia: #1 ir #2

Labai lauksiu jūsų atvirų istorijų ✨ 


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Ką vertingo rasite tarp istorijų?

Kas savaitę išleidžiu atviras vienos pirmąkart mamos istorijas, kuriose pasakoju apie savo motinystės patirtį, kitų mamų istorijas, savęs paieškas jau tapus mama, pasiteisinusius atradimus, organizacijos idėjas, mėnesio tikslus bei kaip sekasi jų siekti ir dar daug visko jau daugiau nei 11 metų!

Iveta, 120% autorė

120% informaciniai rinkiniai tėvams: