Istorijos

28 kūdikio savaitė

0-36
Kūdikio savaitės (1-12mėn) / Kūdikis (1-12 mėn)

28 kūdikio savaitė

28 savaitės su Liepa 🌿 Įdomu stebėti kaip po kiekvieno raidos šuolio Liepa atranda naujus sugebėjimus. Namuose vyko vienas įvykis po kito – Liepa jau stabiliai sėdi, pradėjo šliaužioti, pasiekė 8.5kg ir prasikalė du priekiniai apatiniai dantys.

Su šliaužimo atradimu prasidėjo namų tyrinėjimo laikotarpis. Mėgstamiausi užsiėmimai dabar yra plintusų ir kėdžių laižymas, Atilos terorizavimas ir bandymai atimti jo žaislinį kaulą, negalėjimas atsigerėti šuniškom letenom, visko vertimas iš spintelių, vinilinių plokštelių ir malkų krapštymas, gultuko “remontavimas”, mamos kojų gaudymas sukiojantis virtuvėje. O žaislai, tai pf… Nebent lieka laiko po visų svetainės tyrinėjimų 😀

Turiu pripažinti, kad vis dar jaučiu didelę springimo baimę, bet žinios atneša kiek ramybės ir lėtais žingsniais jau pradedame pažindinis su maistu BLW metodu. Gera matyti kaip toks valgymo būdas jai suteikia pasitikėjimo ir tos erdvės, kurios ji taip iš mūsų kiekvienam žingsnyje prašo. Šalto agurko su žievele juostelė – tikras delikatesas niežtinčioms dantenoms, o bananas su dalimi paliktos žievės – vis dar mėgstamiausias patogiai valgomas vaisius. Stengiamės kiekvieną dieną valgyti jautienos su vitaminu C, nes bendro kraujo tyrimas parodė šiokį tokį geležies trūkumą. Ir pasirodo, Liepa begalo mėgsta gerti vandenį – geria net orą gaudydama. O koks įkvėpimas jai ateina valgant šnekėti! Pilna burna čiauška – amam, br, pf, yyy.

Prasidėjus Liepos namų tyrinėjimams, būdravimai tapo ištisiniu lakstymu, todėl kiekvieną dieną jai mintyse dėkoju už tuos nuostabiai ilgus dienos miegus ir ramias naktis, kurių metu galiu atgauti jėgas. Kas esat turėję vaikų, kurie 5 mėnesius miegojo vos po 30min, tai suprasit. Vis dažniau nuėjusi miegoti 19val., atsibunda jau tik 7val. Dienomis liko trys miegai, iš kurių du dažniausiai trunka apie 1:30val. ir paskutinis prieš naktį trumputis – 30min. Geriausia miego vieta – jos lovytė, todėl į lauką stengiuosi eiti per būdravimus. Tai valio valio! Visos pastangos ir kryptingas darbas su jos miegu, atrodo, šiuo metu visu gražumu atsiperka ir vaikas pasiilsi kuo puikiausiai. Ir niekas neglosto taip, kaip ta šypsena nubudus ❤


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Sveiki atvykę!

120procentu.lt tinklaraštis – tai vieta, kur nugula asmeniniai tėvystės patyrimai auginant dukrą, prisiminimai apie kiekvieno amžiaus tarpsnio džiaugsmus ir iššūkius, pasiteisinę rekomendacijos ir kiti tėvystės atradimai. Aukime augindami vaikus kartu!

Iveta, 120procentu.lt autorė

Informaciniai rinkiniai šeimoms: